O mne

Vitajte na mojom e-shope, teší ma, že ste si našli cestu práve sem.

Moje meno je Jana a s diabetom (sladkou kamoškou – pracovný názov 😊 ) žijem už viac ako 30 rokov. Za ten čas som mala možnosť odskúšať množstvo ihiel, glukomerov, inzulínových pier, púmp, či kopec rôznych dia vychytávok.

Môj diabetes ma doviedol k založeniu tohto e-shopu, aby som vám mohla ponúknuť tie najkvalitnejšie a najlepšie patche na trhu. Sami viete, aký vie byť dia život náročný, poďme si ho teda oživiť, skrášliť niečím, čo nám umožňuje nosiť naše senzory, pumpy bez ostychu.

Snažím sa ponúkať široký výber patchov, náplastí, ktoré zodpovedajú vašim potrebám. Starostlivo vyberám produkty od preverených dodávateľov, aby som Vám všetkým mohla zaručiť kvalitu a spoľahlivosť. Prešli mojím osobným testovaním, ako sú rôzne športy – dokonca aj cannoning, splavy riek, kúpanie v mori, či oceáne. Nešeterila som ich ani pri mojich obľúbených aktivitách a vydržali aj saunovanie a cestovanie po rôznych kútoch sveta :) Preto verím, že moja ponuka vás poteší a uspokojí vaše očakávania. Náplaste pre diabetikov, ktoré nájdete na mojom e-shope sú špeciálne navrhnuté s ohľadom na potreby diabetikov. Sú vyrobené z kvalitného materiálu, ktorý je vodeodolný a odolný proti opotrebovaniu, takže vydržia pri všetkých každodenných aktivitách.

Hlavnou myšlienkou a filozofiou je poskytovať nielen kvalitné produkty, ale aj vynikajúci zákaznícky servis. Rada vám poskytneodborné rady a odpovieme na vaše otázky, aby som Vám pomohla s výberom najvhodnejšieho produktu. Som tu pre vás a chceme vám ponúknuť najlepší možný zážitok z nakupovania u nás.

Ďakujem, že ste si vybrali práve môj mini e-shop a dôverujete my. Sľubujem vám, že urobím všetko pre to, aby som splnila vaše očakávania a stala sa vaším spoľahlivým partnerom vo vašom DIA LIFE.

Navrch
Košík
Zatvoriť
Späť
Účet
Zatvoriť
Menu
Zatvoriť