Čo by ste o náplastiach Not just a patch mali vedieť

Not just a patch

Čo je jedinečné na nich jedinečné? Tieto patche - náplasti sú špeciálne navrhnuté tak, aby boli vodeodolné, vďaka čomu sú skvelé pre športovcov alebo ľudí, ktorí sa veľmi potia a majú problém udržať svoje senzory na správnom mieste.

Kľúčovým vylepšením dizajnu je „nepriľnavá“ zadná časť nášivky. Stredná zadná časť náplasti NJaP sa nelepí na senzor (iba na vašu pokožku), čo vám umožňuje meniť náplasť tak často, ako chcete, bez toho, aby ste museli senzor odtrhnúť.

Táto funkcia umožňuje úplné pokrytie zariadenia, čo znamená, že váš senzor je vždy chránený, čo vám dáva väčšiu istotu, že sa neodlepí.

Tieto náplasti – patche sú vyrobené z 96 % bavlny a 4 % spandexu, ponúkajú veľkú elasticitu a umožňujú pokožke dýchať. Hypoalergénne lepidlo lekárskej kvality zaisťuje, že náplasti – patche sú šetrné k vašej pokožke.

Majú skvelé vlastnosti:

  • Hypoalergénne lepidlo lekárskej kvality – už žiadne podráždenie pokožky;
  • Forma vlnového vzoru pre lepšiu priľnavosť na kožu a vzdušnosť;
  • Vodeodolnosť
  • 96 % bavlna a 4 % spandex – výborná Elasticita;

„Not Just a Patch“ je viac než len skvelá náplasť, ide o to, aby ste si trochu uľahčili život. Verím, že vám dodajú väčšiu istotu pri nosení senzora a zároveň prinesú radosť – stačí si len vybrať Vašu obľúbenú farbu.

Komentáre

Ak chcete pridávať komentáre, prihláste sa alebo sa zaregistrujte
Navrch
Košík
Zatvoriť
Späť
Účet
Zatvoriť
Menu
Zatvoriť